Unionstay Estudio Cubista

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Unionstay Estudio Cubista Μάλαγα απέχει περίπου 2 χλμ. από το Μουσείο της Μάλαγας και περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Carmen Thyssen. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνει χώρο καθιστικού και κουζίνα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Αυτό το κατάλυμα παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών στο μπάνιο. Επιπλέον, θα βρείτε walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα.

Για μεγαλύτερη άνεση, το διαμέρισμα Unionstay Estudio Cubista διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που έχει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Το διαμέρισμα απέχει περίπου 2,1 χλμ. από το Πολιτιστικό Κέντρο La Casa Invisible, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το κέντρο της πόλης απέχει 20 λεπτά με τα πόδια. Το διαμέρισμα Unionstay Estudio Cubista 50 τ.μ. Βρίσκεται κατά προσέγγιση 15 λεπτά με αυτοκίνητο από τον Ιστορικό Βοτανικό Κήπο La Concepcion. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων La Union - Santa Marta βρίσκεται σε 150 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Unionstay Estudio Cubista Μάλαγα
Apartamento Maestro Lecuona
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Maestro Lecuona

8.7
Έξοχο 43 σχόλια
253 μ από το κατάλυμα
USD 101 USD 91
ανά νύχτα
Residencia Universitaria Alboran
Τιμή μόνο για κινητά

Residencia Universitaria Alboran

359 μ από το κατάλυμα
USD 50 USD 45
ανά νύχτα
Pavone Apartments Malaga
Τιμή μόνο για κινητά

Pavone Apartments Malaga

8.7
Έξοχο 90 σχόλια
361 μ από το κατάλυμα
USD 146 USD 131
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Μάλαγας
    400 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 17:00 έως 23:59
    Check-out: έως 12:00
    Αριθμός αδείαςA/MA/02128,ESFCTU00002902200004723100000000000000CTC-20242865330
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Unionstay Estudio Cubista;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Unionstay Estudio Cubista περιλαμβάνουν Κεντρική αγορά Mercado de Atarazanas, που απέχει 19 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Unionstay Estudio Cubista;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Unionstay Estudio Cubista θα είναι 186€.
    • Πώς πληρώνω στο το διαμέρισμα Unionstay Estudio Cubista;
      Το διαμέρισμα Unionstay Estudio Cubista δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • American Express
      • Visa
      • Diners Club
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Top Food και Heladerias Valentino και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Όχι, στο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα Unionstay Estudio Cubista;
      Η έκταση του το διαμέρισμα Unionstay Estudio Cubista αποτελεί 50 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Μάλαγας
    400 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Unionstay Estudio Cubista Μάλαγα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο